התחרות הבינלאומית לזקנים ולשפמים בחסות קלאבמן

"התחרות הבינלאומית הפתוחה לשפמים וזקנים" נערכה ביום שיש 22.6.18 בתל אביב בהוטל בר המהמם "אברהם הוסטל". החלק הראשון של התחרות החל במיון קפדני של המתמודדים באמצעות 5 שופטים אשר חילקו את המתחרים לקטגוריות שונות. המתחרים לקחו את התחרות בצורה רצינית ביותר עם הכנות שכללו, פנים, סירוק, עיצוב, החלקה גלגול השפמים והזקנים וכמובן בירות, בירות ועוד קצת בירות.
קלאבמן תחרות שפמים
 
בין המתחרים היה ניתן למצוא: רועי צאן מהרי האלפים ששרו יודלים, מוסקטרים עם חרבות, כפילים של סנטה קלאוס, לורדים אנגלים בצילינדרים מהודרים וכמה מתמודדים שרק הם ידעו מה הם או מי הם.
 
החלק השני של התחרות כלל 7 שופטים שבחנו את המתחרים בקטגוריות השונות והעניקו להם ציונים על העיצוב, על המקוריות וכמובן על עמידה בכללים הקפדניים של התחרות. כל מתחרה עבר מול שורת השופטים והציג את יצירתו. האווירה הייתה מתוחה כיוון שהציונים היו צמודים.

 
בסופו של היום המרגש הוכרזו הזוכים, גביעי הניצחון הונפו והמנצחים הלומי שיכר הניצחון (או הבירה) הפליגו בתחפושותיהם, שפמם וזקנם אל השקיעה התל אביבית כנראה לבר הקרוב הבא...
 
שמחנו לקחת חלק בחגיגה האירופית ולהעניק חסות ופרסים של קלאבמן ישראל לגיבורי השפמים והזקנים שהביאו רוח חדשה, מעניינת ושעירה במיוחד.
 
 
 

img